8B SOHBET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8B SOHBET

8bsohbet

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PET'Ler Hakkında Herşey

YazarMesaj
KUNT
hunter
hunter
KUNT

PET'Ler Hakkında Herşey Empty
MesajKonu: PET'Ler Hakkında Herşey   PET'Ler Hakkında Herşey Icon_minitimeSalı Eyl. 25, 2007 9:46 am

yeni maradonda kaleden cıkısta solda köşede kalan elemana gidiyoruz ilk ölarak görevını alıyoruz ( 10 lwl ve üstü alabilir ) onartane worm , blody worm , kecon falan filan kesiyoruz daha sonra görevi aldıgımız elemana ilerliyoruz görevi teslim ediyoruz ve yeşil bir yumurta alıyoruz aldıgımız yumurtayı aynı NPC de item kilitleme yeri gibi acılan secenegı tıklıyoruz (3 cü senecenek olması lazım ) ve bir ad koyuyoruz upgrade gibi bir ışık cıkıcak ışık cıktıktan sonra ınvertorymızde pet summon scroll gelıyo 5 adet skıll barımızda boş bı yere koyup basıyoruz ve petimiz gelmis oluyor

İkinci etap pet nasıl sekıl degiştirir diye soranlara nasıl ölmemesini saglarım diyenlere cevap vereim 30 lwl pet genelde burning skeletonlardan düşen scroll sayesinde sekil degiştiriyor yanlız 30 lwl olması sart 'P' tusuna basıp hayvanımızı detaylı olarak inceleye bılıyoruz ( ac olup olmadıgı hangı takıları taktıgını falan o ekrandan takıp edıyoruz yemegınıde ordan verıyoruz) Yemek tedirme olayı ise petimizi aldıgımız NPC de satılıyor yaprak süt ekmek hepsinden birer tane alsanız 5 gün gider Razz

Pet summon scroll hayvan ölünce veya oyna girdigimizde yanımaza cagırmak için kullanılır scrolumuz biterse pet görevini yaptıgımız satıcı onuda satıyor 11k fiyatı olması lazım bana sıkıcı geldi kasmak betada o yüzden ugrasmadım bakalım belki burda pet daha kullanıslı olabılır ( betada sureklı bugda kalıyordu :S )

NOT: Petlere takı ve silahda takılabiliyomus ben hiç kasmadım cok saglam petlerde gördüm ( örnegin sahibi otururken solo Tyon dönen Razz )ama kimse bilmiyor ne takısı takar takıları nerden düşer bunlarıda ilerde ögrenırız artık

Petimizin skill barı otomatık olarak sizin skill barımızın yanında cıkıyor ılk gözde 'A' veya 'P' yazar 'A' pet atak halınde szın daldıgın herseye dalar demek 'P' pasif bekleme modunda demek

AYRICA PET VURMADIGI YARATIKTAN EXP ALMAZ :S

PETLER SAVAS VEYA CZ YE GİREMEZLER

PETLER SATILABİLİR LWL Lİ İSMİ BELLİDİR YANIMIZDA TASIRKEN KIYAFETLEIMIZİ GİYDİRDİGİMİZ YERDE BOŞ KALAN YERE KONUR

Fikir sahibi olmanızı saglıyacak bir video

https://www.youtube.com/watch?v=WogyHUInxJM
PET'Ler Hakkında Herşey 73606010
PET'Ler Hakkında Herşey 79562410
PET'Ler Hakkında Herşey 89989110
PET'Ler Hakkında Herşey 98266710

PET'Ler Hakkında Herşey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-