8B SOHBET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8B SOHBET

8bsohbet

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CZ BOWL'da BOSS TAKTIGI

YazarMesaj
KUNT
hunter
hunter
KUNT

CZ BOWL'da BOSS TAKTIGI Empty
MesajKonu: CZ BOWL'da BOSS TAKTIGI   CZ BOWL'da BOSS TAKTIGI Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 9:28 am

--------------------------------------------------------------------------------

Bu Konuyu Açmadan önce Dü$undüm. Belki Daha önce vardi ....

Belkide Anlatsammi Anlatmasammi Smile Lakin bilgi Payla$tikça çogalir diye dü$unup Anlatiyorum ....

Bu Konuyu Bilen Arkada$lar ise Biz biliyoruz HAHA diye Yorum da yapmayin Bilmeyenler bilgilenecekler ....

1- Sava$lar 1'nci Serverlarda Olur.
2- Butun Serverlarin 2'inci Serverlarinda Cz mevcut...

Bowlda BOSS kesmenin kucuk ve guzel bir yontemini Anlatacagim ..

1- Runar Kapisina Gidiyoruz . Telefonunuzun veya Saatinizin Kronometre sini Acin Start icin hazir Tutun Elinizde ...
RUNAR GATE OPEN Yazisini Yukarda Gördugunuz Anda Kronometreyi Calistirin. ister Sava$a girin isterseniz Girmeyin....

2- Sava$lar Tam 2 Saat surmektedir.
- Kronometreniz Tam 1 Saat 30 Dakikayi Gösterdiginde. Sava$taysaniz. Sava$tan cikin. 2 inci Server a Geçin.. ve Cz ye Gidin ...

3- Artik 2 inci Serverin Cz sindesiniz .. ve Bowl a gidin... ve Bowl da javanna lycaon lupus veya herhangi bir bosun Dogdugu yerde Charinizi Birakin / save Yapip /Exit .....

4- Cikan Pencerede Select Character Secenegini Secin ... ve Sizin Adaminiz Ekrana geldiginde BACK yapip Server listesini Goreceksiniz....

5- BURASI önemli : SAKIN START a basmayin ... 1 inci Server i Secin .... ve Starta basin ... 1 inci Server a gireceksiniz ....

6- Sizin Characteriniz Ekranda size El Sallayacak Smile Sakin Starta basmayin ..

7- Kronometrenizi Kontrol Edin ... Tam 2 Saat doldugunda yani Kronometreniz 2:00 i gosterdigi Zaman Starta basacaksiniz. ve

1 inci Server'in BOWL unda Dogacaksiniz. Gozunuze KEstirdiginiz Bosu kesin Smile

----------------------------------------------------------------------------

Ben $u $ekilde yapiyorum .. BUFF SCROLL SWIFT SCROLL ATTACK SCROLL ve DEFFANS SCROLL um ile ayni anda zamanda saniyesinde 1 inci Serverin BOWL unda doguyorum .
ve O esnada Swift Scrolumu basip Turluyorum gordugum bosun yanina gidip diger Scrollarimi basip Kesiyorum ...

Kendi Master'imi bu $ekilde yaptim..

Yorumlariniz veya Ele$tirileriniz olabilir. Saygi Duyarim ....

CZ BOWL'da BOSS TAKTIGI
1 sayfadaki 1 sayfası